НОВИНИ: Чемпіонат молодіжних команд

Чемпіонат молодіжних команд. 7-й тур. "Ворскла-М" Полтава - "Волинь-М" 3:4

23 серпня 2013р., 21:44
Гра у Полтаві відбувалася за спекотної погоди. Гаряче було й на полі – команди влаштували свято відкритого футболу, у якому, на щастя, «хрестоносці» були вдалішими.

Лучани відкрили рахунок вже на 19 хвилині. Карасюк підсік м’яча зі штрафного й вивів цим пасом Хомченка віч-на-віч із Казаковим. Віктор обіграв кіпера в ближньому бою і закотив кулю у ворота – 0:1.

«Волинь» контролювала гру і м’яча, пресингували суперника і за таких обставин два пропущені голи від полтавчан здалися недолугими. У Мельничука не вийшла діагональ, суперник м’яч перехопив, вивів Баранніка на Кичака й один з кращих бомбардирів чемпіонату молодіжних команд переграв Артема – 1:1. Дуже швидко господарі вийшли вперед, забивши знову через помилку «волинян» в опорній зоні (Шмиголь, 2:1).

Прикметно, що гості не занепали духом й могли ще в першому таймі зрівнювати рахунок. Щедрого виводили на ворота, але той останнім доторком до м’яча занадто сильно відпустив його від себе й мусив порушувати правила…

На початку другого тайму «Волинь» відігралася й знову пропустила. Нємчанінов, який вийшов на заміну, змістився із свого лівого флангу в центр, дуже сильно пробив й кіпер не втримав м’яча у руках. Першим на добиванні був Коблюк2:2. У відповідь «Ворскла» розіграла контратаку, яка закінчилася спочатку кутовим біля воріт Пшибили, який замінив Кичака, та ударом Сілюка з 16 метрів. М`яч по-зрадницьки ковзнув під Степаном… - 3:2.

Дубль «Волині» нарешті показав, що також вміє реалізовувати стандарти: Карасюк подав, а Приндета зіграв головою на випередження – 3:3. За такого рахунку прекрасний шанс змарнував Хомченко. Вже Щедрий міг забивати, вийшовши віч-на-віч з кіпером, але Артем відпасував на Хомченка, який …з 3 метрів запустив м’яча вище воріт…

На щастя, Віктор виправився, утім, йому в цьому допоміг Тарас Коблюк. Наш опорник спочатку поборовся в центрі поля, а потім і з воротарем, який завалив Коблюка. М`яч тим часом прилетів до Хомченка, який розстріляв ворота – 4:3!

Але й це було ще не все!.. Дудік, який замінив Хомченка, наприкінці гри не влучив у ворота з 5 метрів, пробиваючи головою. А за 5 хвилин до кінця матчу Пшибила виручив команду, відбивши майже «мертвий» удар… Лучани інстинктивно притиснулися до воріт, прагнучи зберегти таку валідольну перемогу, й таки втримали переможний рахунок у грі з одним з лідерів молодіжного чемпіонату.