НОВИНИ: Чемпіонат молодіжних команд

Чемпіонат молодіжних команд. 4-й тур. "Волинь-М" - "Дніпро-М" Дніпропетровськ 0:2
  • gallery

03 серпня 2013р., 16:09
Чемпіонат молодіжних команд. 4-й тур.

За чудової погоди та чималої кількості вболівальників на «Підшипнику» дублюючі склади «Волині» та «Дніпра» показали доволі швидкий та комбінаційний футбол.

Щоправда, спочатку у створенні небезпечних моментів переважали гості. В них виділимо Бабенка, Блізніченка та Олійника, які раз пор аз перегравали луцький півзахист. Утім перші два напівмоменти були за «волинянами». Це Приндета та Харченко підключалися на подачі кутових від Щедрого. Вдарити точніше і сильніше захисники господарів не зуміли.

А от Чечеленко на 8 хвилині зіграв на випередження й замкнув простріл Блізніченка з правого флангу – 0:1. Майже відразу «дніпряни» отримали можливість ще раз забити, але Олійник не поцілив у дальній кут воріт Кичака (відзначимо дебют Артема в офіційних матчах за «Волинь»). Надалі команди проборсалися у середині поля не загострюючи гру. Лучани сподівалися на стандартні положення, але марно…

Другий тайм почався відразу трьома замінами від Олега Федюкова й, можливо, вони змінили характер матчу. Лучани напосіли на ворота Варцабий тричі були дуже близькими до того, аби сквитати гол. Щедрий, який грав нападника у цій грі, вривався під кутом у штрафну і з 12 метрів сильно, але неточно пробив над поперечиною. На 63 хвилині після розіграшу штрафного двічі поспіль пробивали Никитюк та Сімінін, але їхні удари з близької відстані блокувалися захисниками.

Найкращу нагоду створили у ці хвилини «волиняни» на 70 хвилині. Коблюк пробрався у штрафну дійшов майже до кута воротарського і низом пробивав у дальній кут. Варцаба витягнувся у струнку, відбив, але на Ловинюка. Саша зачерпнув м’яча, але той поводі перелетів поперечину…

Футбольна закономірність «не забиваєш ти, забивають тобі» спрацювала тільки на 84 хвилині. Одна з нечисельних контратак «Дніпра» почалася із перехоплення м’яча в центрі поля Олійником, перепасовкою в центрі та розрізною передачею на Блізніченка. Той на мить випередив Літовченка та вразив порожні ворота «Волині» - 0:2.

«Волинь» не склала рук й на 93 хвилині Сімінін (він грав за дубль через дискваліфікацію, зароблену у грі в Запоріжжі) заробив спочатку пенальті, а потім пробив з «точки» сильно по центру але у кіпера…