Чемпіонат України. 2-й тур. "Волинь" - "Таврія" Сімферополь 1:0
  • gallery
  • video

21 липня 2013р., 20:51

Луцька «Волинь» у стартовому домашнього матчі чемпіонату перемогла сімферопольську «Таврію» з рахунком 1:0.

Стартовий склад Кварцяний дещо оновив у порівняні із матчем у Києві. Замість дискваліфікованого Мемешева на правий фланг вийшов Гошкодеря, а лівий закрив Леандро – і це було довгоочікуване повернення бразильця в основний склад. Шершун зіграв опорника-руйнівника, а Кінаш з Бікфалві більше працювали на атаку. В нападі ж замість Козьбана бігав Шумахер. І це також доволі несподіване рішення від Віталія Кварцяного.

Господарі затисли гостей на перші десять хвилин у їхній штрафній й здавалося, що швидкий гол у ворота «Таврії» - це питання часу. Але злива ударів, які «хрестоносці» завдали по воротам Даміра, успіхом не увінчалася. Лучани загрожували стандартними положеннями ,але м’ячі вперто летіли повз ворота.

«Таврія» тільки до середини першого тайму перемістила гру від своїх воріт, особливо запам’яталися удари Назаренка із штрафного та Габовди після закиду того ж таки капітана «Таврії». Але напівмоментів більше було все ж у «Волині» - Ерік нафінтив оборонців на лінії штрафного і сильно пробив у ближній кут – трохи лівіше стійки... А ще Шумахер двічі поспіль пробивав головою…

Утім, найкращий момент діста Леандро, який потужнм ударом перевірив на міцність поперечину воріт Даміра. Кахріман провів м`яч лише поглядом.

А наприкінці тайму кращий гравець матчу у складі «Волині» Ерік Бікфалві забив надефектний гол. Подачу Гошкодері продовжив головою Шумахер й Бікфалві ударом через себе поцілив прямісінько у кут воріт – 1:0!

Другий тайм не приніс істотних змін в гру - "Волинь" атакувала більше і була ближчою до другого забитого голу, ніж "Таврія" зрівняти рахунок. Чудові шанси мали Ерік, Шумахер та Карасюк.

На початку другого тайму в гостей був шанс рахунок зрівняти, але Фещук, вриваючись у вільну зону на лівому фланзі, так і не втік від Сімініна – Сергій в підкаті завадив пробити Максиму – і це був момент, ідентичний до того, як наш капітан завадив пробити в Києві Мбокані.

Спалахнув активністю ще раз Бікфалві – але румуну не вдалось переграти Кахрімана. Взагалі, після того, як румун втомився, в атаці у господарів йшли кепсько. Кінаш двічі прикладався з далекої дистанції, а Шумахер не скористався помилкою Даміра. М`яч уже був у нього на нозі й бразильцю залишалося тільки котнути його у порожні ворота, але Шумі закопирсався і момент згаяв. Так само, як і згаяв шанс на початку тайму, коли Ерік відвоював м’яча на одинадцяти метрах, відпасував Шумахеру, але куля відскочила від нападника занадто далеко…

Утім, його Бікфалві виявилося достатньо, аби отримати першу у 2013 році перемогу "Волині" на рідному стадіоні і взагалі в чемпіонатах України. Крім того, це 50-та домашня вікторія «Волині» під керівництвом Віталія Кварцяного.

Статистика матчу показує перевагу «Волині»: 19 ударів по воротах проти 8 у «Таврії», з них у ствір – 4 проти 3.