НОВИНИ: ДЮФШ "Волинь"

Команди «Волині» завершили сезон в ДЮФЛ

08 червня 2013р., 17:36

Сьогодні чотири команди ДЮФШ «Волинь» закінчили сезон 2012/13 у дитячо-юнацькій футбольній лізі України. В останньому турі лучани грали із командами львівського УФК.

У Луцьку першими на поле вийшли гравці вікової категорії U-16. Лучани швидко відкрили рахунок (гол Дудіка), але гості відновили рівновагу. Утім, надалі підопічні Ярослава Комзюка не дали приводу сумніватися у своїй перевазі й забили ще три голи – Дуда, знову Дудік та Льозін. Результат матчу – 4:1.

Рівної боротьби у другому луцькому матчі також не вийшло. Адже гості дуже легко забили двічі на початку матчу (один гол після сумнівного пенальті) й у другому таймі закріпили перевагу ще раз. Відзначимо, що гравці УФК передусім антропометрично переважали «волинян». Натомість за рахунку 0:2 підопічні Володимира Мозолюка мали хороший шанс скоротити відставання, але згаяли його. У підсумку домашня поразка «Волинь» U-14 з рахунком 0:3.

У Львові команда U-17 не змогла «впертися» візаві через кадрові проблеми, адже на матч не змогли поїхати троє гравців команди Миколи Кльоца, які здавали ЗНО. Програючи 0:3, лучани відігралися (Таланов класним ударом під поперечину завершив багатоходівку «Волині»), на останніх хвилинах мали шанс забити ще раз, але пропустили контратаку й програли УФК 1:4.

А команда U-15, яку у Львів возив Василь Войтович, виграла перший тайм у своїх візаві (гол на рахунку Ляшенка), у другому таймі спочатку двічі пропустила, але знайшла сили відіграти одне очко (гол на рахунку Садового).