НОВИНИ: ДЮФШ "Волинь"

ДЮФЛ України на фінішній прямій

01 червня 2013р., 23:41

Сьогодні відбулися ігри передостаннього туру чемпіонату дитячо-юнацької футбольної ліги України. Команди ДЮФШ «Волинь» зустрічалися у ньому із лідерами змагань у всіх вікових групах – командами «BRW-Вік» з Володимира-Волинського.

У Луцьку U-17 та U-15 грали на стадіоні ДЮФШ «Волинь», що на вулиці Дубнівській. Команда Миколи Кльоца знайшла у собі сили відігратися після пропущеного на старті матчу голу й в другому таймі повністю переграла суперника. Однак Волині» забити переможний гол не вдалося, бо автор першого м’яча у ворота BRW - Артем Кулина - примудрився за три хвилини схопити два попередження. Відтак, 20 останніх хвилин матчу «Волинь» U-17 грала у меншості. В результаті – бойова нічия 1:1.

А от U-15 пропустила в Луцьку від володимир-волинців відразу чотири голи, забивши у відповідь лише двічі – 2:4.

Виїзний матч U-16 (тренер Ярослав Комзюк) проти BRW-ВіК важко занести до провальних, адже тільки у перші десять хвилин гри господарі переважали гостей й зуміли відкрити рахунок. Утім, решту частину ігрового часу «волиняни» провели дуже активно, створили низку гольових моментів. Зокрема, одного разу м’яч, здавалося б, перетнув лінію воріт, але арбітр на центр поля не вказав. В результаті – поразка лучан 1:0.

Для команди Володимира Мозолюка U-14 матч розпочався дуже вдало – гості повели в рахунку 1:0. Але в другому таймі більш потужніші та вищі зростом володимир-волинці  перехилили шальки терезів на свою користь – 1:2.

Останній тур – також випробовування для команд «Волині». Усі чотири дружини поміряються силами із львівським УФК.