НОВИНИ: Кубок України

Кубок України. 1/4 фіналу. "Волинь" - "Дніпро" Дніпропетровськ 0:2
  • gallery

17 квітня 2013р., 20:37

Луцька «Волинь» програла чвертьфінальний матч Кубка України дніпропетровському «Дніпру». У  матчі, який не балував глядачів зливою моментів, підопічні Демяненка поступилися двома голами, які пропустили на компенсованих хвилинах обох таймів.

«Дніпро» домінував з перших хвилин й легко створював моменти, коли прискорювався. В першій атаці міг забивати Матеус, який вийшов на побачення з Недільком, з 15-ти метрів влучив в поперечку воріт. «Волинь» багато фолила, наражаючись під обстріл зі стандартів у виконанні Коноплянки і Ротаня. Крім того, відразу чотири картки схопили лучани за перші 45 хвилин, причому на попередження «сіла» уся центральна вісь «Волині».

Загалом дніпряни переважали господарів, створивши набагато більше моментів біля воріт Неділька, який замінив на останньому рубежі оборони Старцева (Максим отримав мікротравму ще в матчі із «Іллічівцем»). Але забили «дніпряни» тільки на 45+4-й хвилині. Після невдалої скидки головою, першим на підборі на лінії штрафного опинився Кравченко і ударом з лівою увігнав кулю в лівий кут воріт Неділька - 0:1.

Демяненко кинув на посилення атаки Павлова, Ізворану та Лопеса і «Волинь» з перших хвилин другого тайму намагалася йти вперед – а що залишалося робити?! І таки створила єдиний гольовий момент у матчі. Після навісу з правого флангу Павлов пропустив м’яча на Рамона й Лопес на куті воротарського пробивав зльоту – м'яч по дузі оминув дальню стійку воріт Лаштувки!..

Лучани часто втрачали м’яча у простих ситуаціях й давали змогу виводити дніпрянам своїх форвардів та Коноплянку на ударні позиції. Євген кілька разів фірмово прикладався з хороших позицій Коноплянка – м’яч або влучав в каркас воріт або Неділько відбивав на кутові. Хороший момент мав Матеус, який зіграв в стінку з Зозулею. Бразилець пробивав з кута воротарського майданчика по воротам, але Сімінін в підкаті врятував команду, відбивши м'яча на кутовий.

«Волинь» спромоглася на непоганий фінальний штурм, але не змогла перевести гру в овертайм.

Могла забити Волинь на останніх хвилинах: Масло скинув на Павлова і Дуглас в боротьбі з нападником пробив по власним воротам поруч із стійкою. І це був ...перший кутовий для Волині в матчі.

Утім, «Дніпро» таки забив вдруге: Матеус втік у контратаку, отримавши розрізний пас від Кравченка – 0:2.

16 Говерла-М 24 15
Які заходи слід, на вашу думку, здійснити під час паузи в чемпіонаті, аби змінити гру "Волині"?