НОВИНИ: ДЮФШ "Волинь"

Призерів дитячого турніру нагородили гравці «Волині»
  • gallery

29 березня 2013р., 08:28

У Луцьку закінчився перший дитячий турнір з міні-футболу «Весняний Кубок «Волині»-2013». У комплексі «Адреналін Сіті» змагалися десять команд із чотирьох областей України.

Перша команда U-10 ДЮФШ «Волинь» впевнено виграла групу (три перемоги та нічия) і вийшла у півфіналі на команду «Зоря». Супернапружений поєдинок закінчився у нічию – 1:1. А у серії пенальті юні «волиняни» поступилися з рахунком 3:4. Відтак хлопчаки тренера Дмитра Трефіловського вибороли на змаганнях третє місце.

У матчі за перше місце зустрілися майже географічні сусіди - команди із Зорі (Рівненська область) та Олики (Ківерцівський район Волині). Фінал був, як і належить, безкомпромісним та нервовим. Юні рівняни відкрили рахунок у грі тільки в другому таймі, але Олика зрівняла його після виконання штрафного удару. Останні п’ять хвилин поєдинку вболівальники провели на ногах, адже команди обмінювалися контратаками, не бажаючи доводити справу до серії одинадцятиметрових. І її таки не сталося – гравець команди з Олики на останній хвилині матчу, перериваючи навіс на свої ворота, підправив його під поперечину власних воріт – 1:2.

Чи не найкращим подарунком учасникам турніру став прихід на фінальні змагання гравців луцької «Волині» Рамона Лопеса, Євгена Павлова та Леандро Мессіаса (дивіться фотогалерею). Їхня поява стала справжньою несподіванкою для юних футболістів і на гравців «Волині» обрушилася лавина запитань, прохань про автограф та спільне фото. Саме Рамон, Євген та Лео вручали учасникам змагань нагороди – кубки, медалі, грамоти, солодкі призи та сувеніри від ФК «Волинь».

Отож, команди Зорі, Олики та ФК «Волинь» отримали кубки та медалі за відповідно перше, друге і третє місця. Кращим голкіпером турніру став Ілля Маслош («Волинь»), захисником - Віктор Люлька («Волинь»), півзахисником – Андрій Сич («Зоря»), нападником – Максим Кіпруха («Олика»), бомбардиром турніру – Тарас Заводович («Волинь»).

Організаторами «Весняного Кубку «Волині» - 2013 були Дитячо-юнацька футбольна школа ФК «Волинь». Змагання проводяться під егідою Асоціаціі міні-футболу Волині та за підтримки благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці - Новий Луцьк».

16 Говерла-М 22 13
Які заходи слід, на вашу думку, здійснити під час паузи в чемпіонаті, аби змінити гру "Волині"?