НОВИНИ: Контрольні матчі

Прикрість останніх хвилин

09 лютого 2013р., 20:24

Сьогодні на футбольному полі спортцентру «Папілон» луцька «Волинь» зіграла третій контрольний матч другого зимового збору у Белеку. Цього разу суперником команди Анатолія Демяненка стала краківська «Вісла», яка наразі іде на 12 місці у польській Екстралізі. У попередньому спарингу в Туреччині краків’яни програли празькій «Славії» 0:2. Лучани ж виграли у словацької «Жиліни» 2:1.

Стартовий склад «Волині» можна назвати бойовим. У воротах Старцев, традиційний захист Сімінін, Занєв, Ілієв, а замість Шикова, у якого ушкодження, зіграв Шандрук. Пару опорників традиційно для цих зборів склали Ізворану та Бікфалві, вінгери – Лопес та Пилипчук. На вістрі атаки – Суботич, під ним – Савич.

Хороший стан газону, суто футбольна погода і відсутність вітру, який докучав у четвер під час спарингу із «Жиліною», дозволили розраховувати на хорошу якість гри. І команди без розвідки накинулися одна на іншу. «Волинь» намагалася контролювати м’яча, а поляки з перших хвилин почали застосовувати тактику дрібного фолу. Стартові хвилини могли перетворитися на бенефіс Душана Савича. Він тричі пробивав із дуже хороших позицій, але не використав відмінні паси Бікфалві та Суботича. А в одному з епізодів Душан  показав дива акробатики, пробиваючи через себе. «Вісла» в обороні не відсиджувалася і свій найкращий момент мала в середині першого тайму, коли Старцев відбив удар Сікорського головою з дев’яти метрів.

Початок другого тайму відзначився, як і в попередньому спарингу, голом. Бікфалві сильно пробив із 30-ти метрів і воротар поляків відбив м’яча на кутовий. Його пішов подавати Лопес, але в останній момент Рамон розіграв стандарт із Еріком, румун класно подав й Овонікоко з п’яти метрів поклав м’яча головою точно в кут – 1:0.

Відразу після цього «Волинь» мала ще два гарних моменти. Овонікоко отримав шкіряного на правому фланзі і рушив на захисників, одного обіграв, змістився в центр, прострілював, але оборонці заблокували його перспективний простріл. А через хвилину багатоходівка волинян вивела Савича на ударну позицію, той пробивав, проте захисники постелилися під цей постріл і ліквідували загрозу. Краків відповів небезпечним стандартом з лінії штрафного майданчика, але його візаві «Волині» змарнували.

Після замін в середині другого тайму «Вісла» трохи «підтиснула» «хрестоносців», та два моменти Овонікоко і Суботича відвели гру у середину поля. Спочатку Абайомі вирвався на вільний простір і з 18-ти метрів вдарив зовсім трохи неточно, а потім Суботич прибрав на замаху захисника, ніби вже й поклав воротаря, але Міськевич в останній момент таки відвів небезпеку.

На 70-й хвилині «Волинь» провела чотири заміни, а через десять хвилин ще дві. Ймовірно, порушилися ігрові зв’язки команди Демяненка, бо кінець матчу лучани провели більше в захисті.

Хоча на 82-й хвилині міг відзначитися Олексій Бабир, але він разом із Євгеном Павловим не встигли на  небезпечний простріл Занєва. Дуже скоро пішла «зворотка». За прострілом не встигли центрбеки «Волині» й Генков розстріляв ворота Старцева. Як підсумок – нічия 1:1.

«Волинь»: Старцев, Сімінін (Скоба, 79), Шандрук (Масло, 79), Ілієв (Стевич, 79), Занєв, Ізворану (Приндета, 70), Бікфалві (Хомченко, 79), Лопес (Насонов, 70), Пилипчук (Овонікоко, 30, Бабир, 79), Савич (Кінаш, 70), Суботич (Павлов, 70).

Попередження: Пилипчук, Сімінін, Ізворану.

Останній, четвертий, спаринг на цих зборах «Волинь» проведе у вівторок 12 лютого проти чеського клубу «Словацко» (восьме місце чеської «Гамбрінус-Ліги»).