НОВИНИ: Чемпіонат України

Чемпіонат України. 15-й тур. "Кривбас" Кривий Ріг - "Волинь" 1:0
  • gallery

10 листопада 2012р., 19:41

Поєдинок був надзвичайно важливим для обох команд, адже «Волинь» у випадку здобуття очок закріплювалася на п’ятому місці, а «Кривбас», програвши наближався до зони вильоту.

Оборона «волинян» постала у Кривому Розі в складі, який переважно починав матчі на початку цього сезону - повернулися раніше травмовані Ілієв та Занєв. Опорників грали Стевич та Аржанов. У напад повернувся Суботич, під ним розташувався Савич, на флангах Пилипчук та Насонов.  Шкода, звичайно, що не грав дискваліфікований Бікфалві.

Матч розпочався із небезпечного штрафного у виконанні гостей, якого заробив вже на 10 секунді Савич. Шиков пробив трохи вище воріт. Партнерів підтримав Суботич ударом із 20 метрів. Взагалі, перші п'ятнадцять хвилин гості володіли ініціативою, підтискаючи «Кривбас» до власних воріт, а «Кривбас» сподівався на контратаки. В одній з них Ілієв вчасно і якісно зупинив Прийомова, який пройшов на швидкості чи не увесь захист.

Згодом Аржанов невиправдано жорстко зіграв на фланзі і отримав четверту у чемпіонаті картку. Власне з цього почався «карткопад», бо Дмитро Жуков  махав карткою наліво і направо. Попередження в пасиві «волинян» у першому таймі у Саші Стевича, Ванче Шикова та Валентина Ілієва.

Поки Суботич довго не міг зачепитися за м’яч, Насонов наполегливо пішов на трьох захисників і заробив дуже перспективний штрафний у 20 метрах від воріт. Суботич та Аржанов довго хитрували хто пробиватиме. Нарешті Володимир пробіг повз м’яча, а Даніель  елегантно скинув м’яча повз стінку Сімініну, той увірвався у штрафну, прострілив в центр, де Насонов намагався п’ятою замкнути. М`яч пішов повз дальню стійку.

«Кривбас» вибухнув штрафним Бартуловича – навіс закінчився відскоком від газоном, але Літовченко зіграв надійно. Згодом Самодін, Антонов та Єслінек безуспішно пробивали із далекої відстані. «Волинь» відповіла небезпечніше. Сімінін так навісив зі свого флангу, що м’яч «поцілував» хрестовину!

А наприкінці тайму у гру знову втрутилися судді – на лівому фланзі боролися Сімінін та Бартулович, першим на м’ячі був Сергій, він проштовхнув кулю далі і ту в нього врізався хорват. Обидва впали і обидва отримали картки. Бартулович – червону, Сімінін – другу жовту. Просто за жорстку і принципову гру…

Друга половина матчу почалася спалахом активності гостей, які міцно захопили ініціативу в матчі. Спочатку Насонов пробив з правого флангу після затяжної атаки – м’яч пройшов біля стійки. За кілька хвилин Аржанов класно відправив у прорив Пилипчука. Йому навперейми кинувся Рева, Сергій перекидав його майже з кутка воротарського, але зовсім трохи схибив…

На 54 хвилині лучани мали ще один гольовий шанс. Це Ванче Шиков чудово підключився до атаки після перехоплення в центрі поля, віддав на Суботича і Даніель, перебуваючи без опіки у штрафній розстрілював Реву. М’яч пройшов у півтора метрах від стійки…

«Карткопад» першого тайму продовжився і «волиняни» Пилипчук та Занєв побачили перед собою жовте світло. А на 64 хвилині «Кривбас» забив. Пашаєв, вигравши два єдиноборства на своєму правому фланзі, перевів м’яча в атаку, де Антонов та Самодін переграли захист «Волині». Останній з-під Насонова поклав м’яча у дальній кут – 1:0.

Анатолій Демяненко заповзявся зміцнювати атаку. Овонікоко вийшов замість Суботича, а Бабир замість опорника Стевича. «Кривбас» закрився на своїй половині поля, а лучани традиційно у таких ситуаціях обклали штрафну господарів. Щоправда, справді небезпечних ситуацій було небагато. Розгубилися лучани після пропущеного голу, хоч і йшли вперед ледь не усім складом…

Сподіваючись на антропометрію Яна Масло та, звісно, стандарти, Демяненко випустив словака замість Насонова. І майже відразу «Волинь» дістала шанс зрівняти рахунок. Пилипчук подав, Масло поштовхався у штрафній, м’яч потрапив до Бабира й Олексій з другого дотику відправляє його у …стійку!

На останніх хвилинах лучани пішли на останній та рішучий штурм, який запам’ятався невдачею Савича при пробиванні через себе у дуже зручній позиції та його ж несильним ударом із 20 метрів.

Надзвичайно несправедлива поразка «Волині», вісім жовтих карток і вилучення, кілька дискваліфікованих гравців перед матчем із «Карпатами» - таким виявився для «Волині» останній матч першого кола.

16 Говерла-М 15 6
Як ви оціните виступ "Волині" за підсумками першого кола?
Місце в турнірній таблиці задовільняє, але якість гри слід покращувати (3) - 27.27%