НОВИНИ: Молодіжна першість

Чемпіонат молодіжних команд. 15-й тур. "Кривбас-М" Кривий Ріг - "Волинь-М" 2:0

09 листопада 2012р., 18:20
Чемпіонат молодіжних команд. 15-й тур.

У першому таймі поєдинку молодіжних складів у Кривому Розі гравці луцької «Волині» володіли незначною територіальною перевагою тиснули на ворота суперника, але, на жаль, отримали гол у свої ворота. Никитюк вирішив зіграти форварда неподалік власного штрафного майданчика, «заводився» в оточенні кількох суперників й мусив порушувати правила. Удар Лещенка «стінка» пропустила й м’яч по-зрадницьки пірнув у ближній кут воріт Неділька.

На інший момент господарів, коли «Кривбас» влучив у стійку воріт «Волині», гості відповіли небезпечним ударом Малика, який потягнув кіпер «Кривбасу» та ударом головою Павлова після подачі кутового Задерецьким.

Початок другого тайму став шоком для лучан, адже Данилюк подвоїв перевагу господарів. «Кривбас» вкинув аут, м’яч дістався кута воротарського і півзахисник дубля криворіжців з льоту увігнав кулю у ближній кут воріт Неділька.

Надалі «Волинь» не змогла напосісти на ворота «Кривбасу», організувати комбінаційну гру. Тренери змінили опорних півзахисників Герасимюка та Жука, прагнучи виграти боротьбу у центрі поля, але це на хід поєдинку не вплинуло й дубль «Волині» програв цей матч – 2:0.

16 Говерла-М 15 6
Як ви оціните виступ "Волині" за підсумками першого кола?
Місце в турнірній таблиці задовільняє, але якість гри слід покращувати (3) - 27.27%