20Задерецький39' (9)
88Скоба53' (29)
Тренер
Віталій Кварцяний

«Волинь» прибула до Києва на серйозний іспит грандом українського футболу й відкривати новий чемпіонат України.  У грі сталося відразу три дебюти волинян в УПЛ, а всього в основі грало п’ятеро «новачків» команди.

Попри те, що перед матчем «Волині» передрікали поразку з розгромним рахунком, саме лучани заволоділи ініціативою на перших хвилинах гри. І забили!  Мемешев із Кінашом поборолися в центрі поля, відібрали м’яча віддали його Бікфалві і на всіх парах помчали в атаку. Ярослав і відгукнувся на супер-пас  Еріка у розріз і Славко у дотик підсік м’яча над Шовковським в дальній кут – 0:1!!!

Шоковане «Динамо» пропустило відразу ще одну атаку «Волині»: Нємчанінов навісив з лівого флангу й Мемешев зовсім трохи не дотягнувся до м’яча, перебуваючи на одинці із СаШо.

Перевага «Волині» почала відчуватися ще більш відчутніше і наш нечисленний, але гучний фан-сектор затягнув «Волиняни вперед!» І «хрестоносці» пішли вперед! Редван Мемешев заробив для своєї команди небезпечний штрафний за два метри від лінії штрафної і на додачу попередження для Віди. Пробивати взявся штатний «стандартист» «Волині» Бікфалві й Ерік потужно пробив у …штангу!

Тільки на 14-й хвилині «Динамо» оговталося й створило загрозу – Даніло Сільва приклався трохи вище воріт із тринадцяти метрів… Господарі справді прийшли до тями до середини першого тайму, бо на 25-й хвилині тільки подвиг капітана «Волині» перешкодив Мбокані забити із дев’яти метрів – Сергій безстрашно кинувся під удар конголезця. Але у наступній атаці «Динамо» таки заштовхало м’яча у ворота гостей. Після паніки в центрі штрафного майданчика, коли кілька захисників не змогли винести м’яча  від воріт подалі, Мбокані розстріляв Неділька з п’яти метрів – 1:1.

Настала черга ловити нокдаун й лучанам, бо через хвилину після пропущеного голу врятував команду від стовідсоткового голу Віталій Неділько – він ліквідував чистий вихід віч-на-віч Ярмоленка. Честь  і хвала нашому кіперу!..

Віталій Кварцяний у такій ситуації попросив своїх гравців відсунути гру від власних воріт і в киян моментів поменшало. Наприкінці тайму сталася й перша заміна – замість Бабиря на лівий фланг півзахисту вийшов Задерецький.

До кінця першої половини гри «Динамо» ще встигло провести дві небезпечні атаки – Сілва прострілював з лівого флангу захисту лучан на Ярмоленка, але вчасно і чітко зіграв Шершун.  Богдан був першим на м’ячі і після вилазки Аруни в наш карний на останніх секундах тайму.

На другий тайм Блохін відразу випустив Дуду замість іменитого Лєнса, який збагнув, що Україна – не Голландія і просто так забивати голи «Волинь» йому не дасть.

Віталій Кварцяний через декілька хвилин після цього зміцнив центр поля Скобою, замінивши автора першого голу «Волині» у сезоні Ярослава Кінаша. А перед цим перевірив пильність Шовковського Редван Мемешев, завдавши сильного удару з 20-ти метрів. Проте м’яч пішов по центру воріт й кіпер динамівців зумів загрозу ліквідував.

Господарі не форсували подій в матчі, очікуючи, що «Волинь» віддасть їм ініціативу. Утім, лучани запропонували господарям тотальну боротьбу на кожному клаптику поля й до стовідсоткових моментів в «Динамо» справа не доходила. А коли доходила, надійно грали центрбеки Шиков та Шершун (згодом Приндета). Наче лев працював на своєму фланзі Сімінін, зриваючи оплески навіть у київської публіки.

На 75-й хвилині «Волинь» вирвалася в контратаку й Дмитро Козьбан нарешті зачепився за м’яча й Хачеріді мусив фолити на ньому у 27-ми метрах від воріт та отримати за порушення правил попередження. Шкода, що Ерік зі штрафного влучив у стінку…

«Динамо» спробувало обкласти штрафний майданчик «Волині», але лучани задіяли план «Сталінград» й завдяки кільком заробленим  фолам та відчайдушному спротиву відсунули гру від власних воріт. А на 83-й хвилині мали нагоду вийти вперед – це Шиков із сорока метрів розрядив свою гармату. «Динамо» виручив Шовковський, витягнувши удар македонця з-під поперечини…  А останні хвилини гри в атаці взагалі провели підопічні Віталія Кварцяного!

Це, втім, не завадило вболівальникам «Волині» ковтнути понаднормовий валідол після удару Дуду в стійку на останніх хвилинах, вилучення Мемешева за  друге попередження та трьох поспіль кутових біля воріт Неділька. Віталій грав бездоганно і «Волинь» поїхала з Києва до Луцька із заліковим балом.

22 липня 2013р., 09:53

Бразилець Мессіас Леандро про своє повернення в основний склад «Волині»

Віталій Неділько: «Завжди б так грати»
17 липня 2013р., 10:09

Голкіпер "Волині" Віталій Неділько поспілкувався із прес-службою української Прем`єр-ліги.

Сергій Сімінін: «Кварцяний сказав, що не потрібно розслаблятися після нічиї з «Динамо»
16 липня 2013р., 16:02

Капітан «Волині» Сергій Сімінін після матчу першого туру проти київського «Динамо» поділився своїм враженням про поєдинок.

Дмитро Козьбан: «Мав передчуття, що зіграємо гідно»
15 липня 2013р., 00:14

Нападник лучан поспілкувався із журналістами у мікст-зоні НСК «Олімпійський»

Редван Мемешев: «Програли б, якби тільки оборонялися»
14 липня 2013р., 23:08

Коментар півзахисника «Волині» клубній прес-службі після матчу у Києві

14 липня 2013р., 22:59

Післяматчеві коментарі головного тренера лучан Віталія Володимировича Кварцяного після гри у Київі з динамівцями

12 липня 2013р., 01:30

Найближчої неділі «хрестоносці» зіграють у Києві з «Динамо»

10 липня 2013р., 09:44

Матч «Волині» з київським «Динамо» обслуговуватиме арбітр національної категорії Олександр Іванов з Макіївки.

2013/14 "Динамо" Київ - "Волинь" 0:1 (Кінаш)