Семенюк78
Воробей62'45
Тренер
Олег Федюков

Після перемоги у Камінь-Каширському над місцевою командою ДОФ «Арбо» юніори луцької «Волині» очолили турнірну таблицю чемпіонату Волині з футболу у першій лізі. Футболісти U-19 здолали суперника із рахунком 2:0.

Поєдинок тривав за повної переваги «Волині» і лучани не дали господарям бодай шансу, аби зачепитися за нічию. Вже у першому таймі «Волинь» мусила вирішувати долю гри, але Комар, Воробей та Фурман не використали своїх моментів. На початку другої 45-хвилинки прогавили шанси Магдиш та Пилипенко. І лише на 62 хвилині Роман Воробейвідкрив рахунок у грі. Після серії стандартів лучани дістали право на кутовий, Малецький пробив головою, м’яч відскочив до Вороб`я, який добив його у ворота – 0:1.

Ще нагоди відзначитися втратили Семенюк та Лобджанідзе, яких партнери виводили сам на сам із воротарем. Але на 88 хвилині «волиняни» подвоїли рахунок – Владислав Магдиш здійснив сольний прохід. Обігравши двох захисників, він вийшов на побачення з кіпером і вже не схибив – 0:2.

Відзначимо, що суперник лучан отримав відразу 5 жовтих карток, а на 90 хвилині – червону.

Наступний матч юніори «Волині» зіграють 13 жовтня у Луцьку проти любешівської «Прип`яті».

«Волинь» U-19 – лідер чемпіонату області в першій лізі
07 жовтня 2012р., 23:57

Після перемоги у шостому турі чемпіонату області в першій лізі, юніори луцької «Волині» очолили турнірну таблицю