72Богомолов85' (72)' (72)
76Лівінський72' (73)
Тренер
В'ячеслав Бакланов

Друге коло чемпіонату U-19 юніори луцької «Волині» розпочали із поєдинку з криворізьким «Кривбасом». Із цим суперником лучани звели гостьовий матч унічию, хоч довгий час вели в рахунку по ходу гри. Враховуючи важливість вирішення турнірних завдань до U-19 відрядили кількох гравців молодіжного складу – Малика з Малецьким, Луценка з Мельничуком та Хоменка з Хомченком.

Волиняни вийшли на гру максимально націленими на атаку та боротьбу. І у першому таймі криворіжці практично не підступали до штрафної «Волині». Захист виграв усю повітряну боротьбу, а центральні хавбеки – підбір м’яча. Тож атака господарів мала можливість креативити.

Найбільше у цьому відзначався капітан «Волині» U-19 Віктор Хомченко. Він не раз «возив» опонентів в центрі поля, заробляв штрафні. Ініціатива була повністю на боці господарів, які матеріалізували свою перевагу на 30-й хвилині. Лівий захисник Назар Мельничук отримав діагональний пас, на швидкості обійшов одного захисника, прокинув м’яча повз другого і був ним зупинений типовим блокуванням. Пенальті і… травма Мельничука, якого замінили на Демяненка. Одинадцятиметровий чітко виконав Хомченко – 1:0.

До перерви команди відзначилися ще виходом Сливи сам на сам із кіпером «Кривбасу» і його повз ціль. Кілька разів здалеку прикладалися той таки Слива, а також Хомченко і Луценко, але –  безрезультатно. Гальченка ж гості потурбували лише в кінці тайму – не надто хитрим штрафним ударом.

У другому таймі характер матчу істотно не змінився. Але, наче грім серед ясного неба, став зароблений криворіжцями пенальті. У Гальченка шансів виручити своїх партнерів не було – 1:1.

Гостей забитий ним гол окрилив і в наступні десять хвилин вони побігли забивати вдруге. «Кривбас» заробив кілька кутових і створив два стовідсоткових моменти. Після удару впритул лучан виручив кіпер, іншого разу гості не влучили у «рамку». Здалося, що «Волинь» здала фізично, у той час як «Кривбас» додав.

Виручив господарів Юрій Слива, який красивим ударом з лету у дальній кут після подачі кутового забив переможний гол – 2:1. Кінцівка матчу була нервовою, та господарі таки втримали переможний рахунок.

Чемпіонат U-19. 8-й тур.
12 вересня 2012р., 20:02

Друге коло чемпіонату U-19 юніори луцької «Волині» розпочали із поєдинку з криворізьким «Кривбасом»

16 Говерла-М 21 12
Які заходи слід, на вашу думку, здійснити під час паузи в чемпіонаті, аби змінити гру "Волині"?