НОВИНИ: Контрольні матчі

Вольова перемога над непоступливими «нафтовиками»

12 лютого 2013р., 13:39

«Волинь» зіграла сьогодні вранці спаринг із узбецьким клубом «Нефтчі» (Фергана). Тренери лучан вирішили організувати додатковий спаринг, аби напередодні невеличкої перерви між зборами надати ігрову практику усім виконавцям.

Тезки більш відомого азербайджанського клубу з Баку нині також готуються до початку чемпіонату Узбекистану. Гра відбулася на спортивній базі готелю «Ic Santai», у якому мешкають «нафтовики». Умови для гри були ідеальними, поле у чудовому стані, в Белеку сонячно, +17 градусів.

Склад нашої команди у цьому поєдинку був таким: Неділько, Насонов, Масло, Приндета, Задерецький, Скоба, Стевич, Щедрий, Бабир, Кінаш (Павлов, 24, Хомченко, 44), Шумахер.

Матч почався із атак «Волині». Майже відразу лучани почали обстріл воріт «Нефтчі» з середніх і дальніх дистанцій. Особливо часто до цієї зброї вдавався Ігор Скоба. Шкода, що майже усі постріли йшли у воротаря або вище воріт. Крім Скоби, пробивали ще Щедрий та Кінаш. Останній на 24-й хвилині отримав травму й був замінений на Павлова. Відзначимо, що і Євгену не вдалося відіграти матч до кінця. Наприкінці першого тайму він також дістав ушкодження і був замінений на Хомченка.

Перший тайм команди відбігали без голів, а от друга половина матчу була веселішою. Насонов в дебюті пробивав з 20-ти метрів – воротар суперників перевів м’яч на кутовий. Потім той же Насонов обігрався з Бабирем і заробив небезпечний стандарт неподалік штрафного майданчика. Скоба цього разу не бив, віддав на Щедрого, але Артем виконав удар надто неточно. Втім, зброєю волинян скористалася узбецька команда і на 55-й хвилині рахунок було відкрито дальнім удароміз 20-22 метрів.

Лучани кинулися відіграватися і таки зуміли переломити хід матчу. Бабир відгукнувся на простріл Насонова, але пробиваючи на випередження, у ворота не влучив. А от коли вже Олексій зіграв у ролі диспетчера, волиняни зрівняли рахунок. Пасом від Бабиря скористався Віктор Хомченко, який гарматним ударом увігнав м'яч в сітку воріт «Нефтчі», при цьому (!!!) порвав її. І майже відразу «Волинь» вийшла вперед. На 69-й хвилині Насонов із Бабирем знову розіграли гарну комбінацію на фланзі й Олексій низовим ударом запустив кулю у дальній кут воріт – 2:1.

«Хрестоносці» не випустили перевагу, до кінця гри атакували більше суперника й здобули вольову перемогу.

Увечері, о 17.00 лучани гратимуть свій останній спаринг на цьому зборі проти чеського клубу «Словацко» із містечка Угерске-Градіште. Онлайн-трансляцію також читайте на офіційній сторінці клубу у «Фейсбуці»