НОВИНИ: ФК "Волинь"

Журналісти оцінили гру «Волині»

06 грудня 2012р., 13:26
Журналісти оцінили гру «Волині»

Клубна прес-служба попросила прокоментувати виступи луцької «Волині» у першій частині сезону 2012-2013 рр. у відомих спортивних журналістів загальноукраїнських ЗМІ. 

- «Волинь» вас більше розчаровувала чи приємно дивувала. Чи одне іншому не завада? 

Михайло Співаковський, головний редактор щотижневика «Спорт-Експрес. Тиждень»:  Були сюрпризи приємні. Наприклад, перемога над «Металістом». Тим більше, що останніми роками лучани дуже погано грали з харків’янами. В цілому перша частина показала, що «Волинь» міцно стоїть на ногах, але вона в третьому ешелоні команд – це не перша четвірка і, на жаль, не група боротьби за єврокубки, бо ще не готова до них. Але це й не команда, яка бореться за виживання. Таке місце – це і мінус, і плюс для Анатолія Демяненка. Він може спокійно продовжувати будувати далі команду, системно працювати, бо за великим рахунком не важливо яким буде кінцеве місце – дев’яте чи дванадцяте. 

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков: Надзвичайно двоякі враження. В основному було так: тільки налаштовуєшся, що ось зараз щось буде, зараз заграють, «винесуть» якусь команду – і відразу велике розчарування. Потім знову – якісь десь проблиски розумного футболу і знову… 

Володимир Зверов, головний редактор програми «ПРО Футбол» на каналі «2+2»: Думаю, сьома сходинка «Волині» не може вважатися поганим результатом. У цьому плані команда не розчарувала. Видно, що нинішня «Волинь» – це продукт роботи Демяненка, тренера, який витримав «посткварцянівський тиск». Зимова пауза – час попрацювати над стабільністю в першу чергу в атаці. В цьому плані «Волині» пощастило, бо пауза в чемпіонаті настала для команди вчасно. 

- Чи тиснула на футболістів задекларована мета потрапити в єврокубки і тому вони грали дуже обережно? 

Михайло Співаковський, головний редактор щотижневика «Спорт-Експрес. Тиждень»:  Грати із наявними у «Волині» футболістами у відкритий футбол – авантюрно. Пригадайте як кілька разів таке зробив «Кривбас», чим це обернулося для нього?.. Матчі із «Шахтарем» і «Динамо» так само підтвердили, що «Волинь» в суто атакувальний футбол не варто бавитися. Водночас погляньте – в обороні у «Волині» якогось прохідного двору не було. Крім того, зазначу, що основний тягар матчів винесло на собі обмежене коло гравців. Половина з них зігрувалися впродовж сезону і ця притирка, як не банально звучить, триває і триватиме. Стосовно застосування молоді, то ще коли Демяненко був у «Динамо» то особисто казав мені, що хотів би залучати молодь, але у нього вимагають результат негайно. А у «Волині» у нього є така можливість. 

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков: Розумієте, гадати, що тиснуло на гравців «Волині» – це гадати на кавовій гущі. В голову кожному гравцю не зазирнеш, аби знати на 100%, що там робиться. 

Володимир Зверов, головний редактор програми «ПРО Футбол» на каналі «2+2»: Що поганого в тому, щоби думати про Єврокубки і їх декларувати? Он Балашов із «Чорноморця» не соромиться говорити про Лігу Європи і навіть мріяти про Лігу чемпіонів. Мрія про Європу - то не тягар, вона навпаки має розв’язувати ноги. 

- Чи варто «пожертвувати» кількома матчами в чемпіонаті, аби належно підготуватися до Кубка? 

Михайло Співаковський, головний редактор щотижневика «Спорт-Експрес. Тиждень»: Нам зараз важко прогнозувати, що буде навесні із суперником «Волині» у чвертьфіналі – «Дніпром». Ви ж розумієте, що якщо вони у в квітні продовжуватимуть грати на три фронти, то пріоритетом для дніпропетровців будуть боротьба за лігочемпіонське друге місце в чемпіонаті і Ліга Європи. А у «Волині» пріоритетом на той час може стати Кубок України. Разом із тим треба пригадати досвід багатьох українських клубів-середняків, які потрапляли в єврокубки і осоромлювалися там, бо не відповідали рівню Ліги Європи. Треба бути готовими до Ліги Європи. 

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков: Не думаю, що варто «Волині» розділяти підготовку на матчі різних турнірів. Не таким вже сильним є навантаження на футболістів цього клубу, щоб занадто сильно задумуватися над цим. 

Володимир Зверов, головний редактор програми «ПРО Футбол» на каналі «2+2»: Якщо команда дійсно хоче в Єврокубки, потрібно забути про процес принесення в жертву одного турніру заради іншого. 

- Чи бачите ви лідерів команди і чи стабільною є їхня гра? 

Михайло Співаковський, головний редактор щотижневика «Спорт-Експрес. Тиждень»: «Волинь» у цьому плані є унікальною командою. Ніколи раніше середній бал, який виставляють гравцям оглядачі «Спорт-Експресу», в дев’яти гравців однієї команди був однаковий – 5,55. Дуже рівна команда, у якій немає одного чи двох яскраво виражених лідерів. Бікфалві і Суботич претендували на початку на роль лідерів, але потім до них придивилися суперники, та й у самих цих гравців відбувся спад. 

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков: На жаль, гра лідерів була стабільною тільки в нереалізації моментів (це стосується гравців лінії атаки) та помилок в обороні (захисники). Хочеться, звичайно, бачити набагато вищий рівень. 

Володимир Зверов, головний редактор програми «ПРО Футбол» на каналі «2+2»: Стабільність лідерів – стабільність результатів, а на сьогодні це одна з найбільших проблем «Волині». Ніколи не знаєш, хто готовий вистрілити в наступному матчі – це, звичайно, хороший момент. Але ж скільки було таких матчів, де не стріляв ніхто? Спецприз за стабільність у вмінні вести бойові дії на полі для Сімініна – видно, що людина грає з душею ))) 

- Найприйнятнішим завданням «Волині» навесні 2013 року було б... 

Михайло Співаковський, головний редактор щотижневика «Спорт-Експрес. Тиждень»: Якщо є серйозна задача, то на Кубок можна зробити ставку, адже це коротший шлях у Європу. Якщо все стратегічно розрахувати, то в одному поєдинку «Волинь» здатна добре впертися. 

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков: Обіграти «Динамо», «Металіст» та «Шахтар»! Жарт. Але «Дніпро» в Кубку України можна спробувати. 

Володимир Зверов, головний редактор програми «ПРО Футбол» на каналі «2+2»: Піднятися і утриматися в шістці кращих.

Останній матч

Чемпіонат України
21 тур

Зоря
3:1
Волинь
м.Луганськ, "Авангард"
13:30, 16 березня 2013р.
глядачів: 6000
Все про матч
Останній матч

Чемпіонат молодіжних команд
21 тур

Зоря-М
2:0
Волинь-М
м.Луганськ, "Авангард"
13:00, 15 березня 2013р.
глядачів: 800
Все про матч
Турнірна таблиця
М КОМАНДА І О
1 Шахтар 21 60
2 Металіст 21 45
3 Динамо 21 44
4 Дніпро 21 44
5 Чорноморець 21 36
6 Іллічівець 21 29
7 Зоря 21 28
8 Кривбас 21 28
9 Металург Д 21 27
10 Таврія 21 27
11 Карпати 21 23
12 Волинь 21 23
13 Арсенал 21 23
14 Ворскла 21 20
15 Говерла 21 11
16 Металург З 21 4
Детальна таблиця
Турнірна таблиця
М КОМАНДА І О
1 Зоря-М 21 49
2 Шахтар-М 21 40
3 Іллічівець-М 21 38
4 Динамо-М 21 37
5 Металіст-М 21 37
6 Ворскла-М 21 33
7 Металург-М З 21 32
8 Дніпро-М 21 29
9 Волинь-М 21 28
10 Карпати-М 21 27
11 Кривбас-М 21 24
12 Металург-М Д 21 23
13 Чорноморець-М 21 22
14 Таврія-М 21 21
15 Арсенал-М 21 15
16 Говерла-М 21 12
Детальна таблиця
Які заходи слід, на вашу думку, здійснити під час паузи в чемпіонаті, аби змінити гру "Волині"?
Які заходи слід, на вашу думку, здійснити під час паузи в чемпіонаті, аби змінити гру "Волині"?
Провести короткий тренувальний збір і контрольні матчі (1) - 25%
Вирішити організаційно-юридичні проблеми в клубі (2) - 50%
Підняти моральний дух в команді (1) - 25%